Hakkımızda

Biz kimiz ve ne iş yapıyoruz?

Hakkımızda

Alexatrafik.net bir Alpnet Ajans Reklam ve İnternet Hizmetleri kuruluşudur. Kurumsal ve kişisel web sitelerine özel seo hizmetleri sunan kurumumuz sektörünüzde uzun vadede Google başta olmak üzere tüm arama motorlarında kuruluşunuza ait web sitenizle ilgili performans artırıcı çalışmalar yaparak sektörel farklılıklar kazanmasını sağlamaktadır.

Mevcut piyasadaki rekabet kavramı artık internet üzerine taşınmış ve internet üzerinden yapılan çalışmaların hatta Google’ da ilk sayfada listelenen kurumsal firma web adreslerinin ekonomik kazançlarına etkisi gözle görülür şekilde olmakla birlikte, verdiğiniz hizmetlerin, pazarladığınız ürünlerin tanıtımı ve hatta en önemlisi müşteri portföyünüzün artmasına çok büyük oranda katkı sağlamaktadır. Siz de bir çok müşterimizin tercih ettiği çalışmalarımızdan faydalanmak ve ayrıcalıklı hizmetler almak için bize başvurun.


Hizmetlerimiz Alexa sıralaması ile sınırlı kalmamaktadır. Bir web sitenin internet ortamında her türlü tanıtılabilmesi ziyaretçi sayısının artması sosyal medyada belirli bir kitleye ulaşabilmesi için çeşitli SEO çalışmaları yapmaktayız. 10 yıla yakın tecrübemiz ve yüzlerce mutlu müşterimizle birlikte sizlere hizmet vermeye her zaman hazırız.

Yayında olan önemli projelerimizden bazıları

ALEXA 50 K - 30 K

Siteseoanaliz.com

Firmaeklee.com